Za nami podsumowania konkursów na wszystkich szczeblach. Nasz ogród cały czas udowadnia, że jest wzorowym ogrodem.

Pierwsze nagrody rozdano w wejherowskim urzędzie. W konkursie na najładniej ukwiecony balkon, okno i ogród wzięło udział 31 obiektów. W kategorii ogrodów działkowych trzecie miejsce zajął ogród Teresy i Stanisława Lademann. To bardzo duże wyróżnienie dla V-ce Prezesa naszego ogrodu.

Kolejne sukcesy odnotowaliśmy w dniu 03 września. Delegacje naszego ogrodu przebywały w dwóch miejscach. Jedna udała się do Starogardu Gdańskiego, na okręgowe obchody „Dnia Działkowca”, druga delegacja wybrała się Zabrza.

W Starogardzie nasz ogród spotkała bardzo miła niespodzianka. Nasz ogród zdobył I miejsce w kategorii „Rodzinny Ogród Działkowy 2016”.Nagrodę w imieniu Zarządu odebrał p. Jan Suprunowicz, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Natomiast w konkursie na wzorową działkę 3 miejsce zajął ogród państwa Suprunowicz.

W Zabrzu Prezes Kazimierz Miotk odebrał puchar dla ogrodu jako laureata konkursu krajowego na Rodzinny Ogród Działkowy 2016.

Powyższe osiągnięcia pokazują, że Rodzinny Ogród Działkowy jest jednym z najlepszych ogrodów działkowych w kraju i regionie.