bo 2016Drodzy działkowicze miło nam poinformować, że w roku bieżącym ponownie złożyliśmy projekt Budżetu Obywatelskiego. Członek Zarządu p. Paweł Thiel przygotwał projekt pn. "Rozświetlmy nasze ogrody energią słoneczną"

 

Projekt obejmuje wymianę oświetlenia na terenie ogrodów. Pragniemy wymienić stare, nieużywane lampy na nowe, proekologiczne, zasilane energią słoneczną latarnie parkowe. Wierzymy, że taka inwestycja nie tylko poprawi bezpieczeństwo na naszych ogrodach, ale również przyczyni się do poprawy estetyki. 

W ramach projkektu na terenie naszego ogrodu ma stanąc 13 lamp parkowych, zaopatrzonych w dwie oprawy o mocy 2 x 12 W, moduł solarny i czujnik zmierzchu. 

Nasz projekt poparły 92 osoby. Teraz pozostaje czekać na informację czy propozycja przejdzie do etapu, w którym mieszkańcy będą oddawać swe głosy na wybrany projekt. My już dziś prosimy państwa o głos. Ubiegły rok pokazał, że w jedności siła i możemy coś ciekawego zrealizować na terenie naszych ogrodów Poproście rodzinę, znajomych by głosowali na nasz projekt.