ogrody balkony 2015W  dniu dzisiejszym w sali nr 11 Ratusza Miejskiego odbyło się spotkanie uczestników konkursu na najładniej ukwiecony i zazieleniony balkon, okno lub ogród na terenie miasta Wejherowa. Była to ju XVIII edycja konkursu. Po raz szósty uczestniczyły w niej ogrody działkowe z terenu miasta Wejherowa.

 

Początkowo konkurs odbywał sę w dwóch kategoriach:

  • balkony, okna w domach jedno- i wielorodzinnych
  • ogródki przdyomowe

Kilka lat temu komisja podjęła decyzję by do udziału w konkursie zaprosić również Ogrody Działkowe z terenu Miasta Wejherowa. Od sześciu lat Zarządy poszczególnych ogrodów zgłaszają kandydtury kilku działek z terenu sowich ogrodów.

W roku bieżącym możemy poszcycić się jako ogród tym, iż działka państwa Teresy i Janusza Ginter zdobył I miejsce. Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się razem z nimi.

Cieszymy się z wygranej. Nasza ciężka praca została doceniona - mówi p. Teresa - Dziękujemy również zarządowi ogrodów, który zgłosił nasza kandydaturę.

Przykład naszych działkowców pokazuje, że warto dbać o swoj ogród, gdyż praca i serce włożone w jego rozwój może w przyszłości zaprocentować. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy wszystkich o to by dbali o zieleń wokół siebie.