budzet obywatelski wynikiDrodzy działkowicze miło nam poinformować, że projekt budżetu obywatelskiego pn. "Zielona Szkoła - Uczymy dzieci dbania o przyrodę" został jednym z siedmiu projektów, które doczekają sie realizacji. Nasz projekt zdobył 247 głosów, to olbrzymi sukces i zasługa wszystkich członków ogrodu.


Środki budżetu obywatelskiego, które początkowo były zaplanowane na 400 tyś. zł, następnie zwiększone przez Prezydenta do 800 tyś. zł, przeznaczone na realizację projektów to 928 679 zł

Dane mi było reprezentować dzisiaj zarząd Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. F. Ceynowy w Wejherowie i stanąć wsród pomysłodawców wygranych projektów które w głosowaniu w ramach budżetu obywatelskiego zostaną zrealizowane. - mówi Piotr Bławat - Zielona Szkoła będzie na terenie ROD, a osobą składającą wniosek był prezes zarządu ROD Pan Kazimierz Miotk.

Jestem dumny z tego, że nasz projekt doczeka się realizacji - mowi prezes ogrodu Kazimierz Miotk - Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos na nasz projekt. Dziekuję tym ,którzy pomagali w przygotowaniu projektu.